KOCHCICE forum dla mieszkańców miejscowości . Aktualności, wydarzenia, imprezy, zdjęcia

Mechanik Kochcice - mecze
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Siwy

PostWysłany: Sob 13:44, 26 Kwi 2008    Temat postu:

Mechanik zajmuje 3 miejsce.Walczy o powrot do A klasy.Jutro wazny mecz w Sierakowie o g 16.Sierakow zajmuje 2 miejsce...przypomne ze na jesien Mechanik wygral 4-0.Zapraszam na mecz!
Siwy

PostWysłany: Pon 11:56, 28 Kwi 2008    Temat postu:

Wczoraj Mechanik pokonał Sieraków Ślaski na ich terenie 1-0.Jedyna bramke zdobył Mirosław Wróbel.Mechanik zafundował nam prawdziwy horror konczyli w 9 czerwone kartki zobaczyli Darek Chmiel i Szymon Kocyba.Sieraków w doliczonym czasie gry miał sytuacje sam na sam z Rafałem Koziorowskim..lecz nasz bramkarz zachował zimna krew i obronił...Duze brawa dla niego i całego Mechanika!Warto dodac ze mielsimy poprzeczke i slupek...Wazne sa 3 pkt i awans na 2 miejsce w tabeli.Ładna pogoda przyciogła na mecz sporo kibiców rowniez z Kochcic.
Siwy

PostWysłany: Nie 19:43, 04 Maj 2008    Temat postu:

Kolejna wygrana.Tym razem 5-1 w Lisowicach.Gospodarze niech sie ciesza ze nie bylo 10 lub wiecej..slaba skutecznosc ale bardzo dobry mecz zagrał Mechanik i to cieszy.4 mecze i komplet punktow:)!Hmmm...moge sie pokusic o stwierdzenie ze jestesmy blisko A klasy:)!Bramki:Grzegorz Rek (3Very Happy)Mirosław Wróbel(karny) i Marcin Łebek.
Marcin89

Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 4

Skąd: Kochcice

PostWysłany: Nie 20:43, 04 Maj 2008    Temat postu:

No fakt do przerwy jak by było 5 albo 6-0 to by Lisowice nie mogły mieć pretensji.W pierwszej połowie oddały tylko 1 strzał-z karnego. Zwycięstwo cieszy,szanse na A klase mamy naprawdę dużą,oby tylko nie było tak,że po awasnsie nie będzie kim grac Confused

rybix

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 35

PostWysłany: Nie 21:24, 04 Maj 2008    Temat postu:

no no:) wiedzę, że Mechanik wraca do formy Very Happy oby tak dalej.. powodzenia chłopaki Very Happy

Siwy

PostWysłany: Pon 11:49, 12 Maj 2008    Temat postu:

Wczoraj w spotkaniu z Zielonymi Zborowskie Mechanik wygrał 2-1...było bardzo ciezko.Juz w 1 minucie goscie strzelaja bramke...Mechanik atakuje ale nic z tego nie wychodzi a goscie groznie kontratakuja.Mamy duzo sytuacji wreszcie jedna z nich wykorzystuje Bogdan Czaja(Fajer).Do przerwy 1-1.Na ławce rezerwowych 1 zawodnik kontuzjowany...Grzegorz Rek,mimo kontuzji wchodzi na boisko w 65 minucie.Mechanik atakuje marnujac kolejne sytacje...ale w 86 minucie bramke z głowy zdobywa Grzesiu Rek!Radosc niesamowita!3 pkt zostaja w Kochcicach.A klasa coraz blizej:)!
Badyl

Posty: 9

PostWysłany: Pon 21:48, 12 Maj 2008    Temat postu:

WOW!! oby A klasa wróciła do Kochcic a jak wygląda sytuacja w tabeli ?? mamy jakaś przewagę punktową nad 3 drużyna ?? za bardzo sie nie orientuje w tabeli napiszcie cos więcej szykuje się jakiś ostry pojedynek o pierwsze miejsce albo o spadek na niższą pozycje czy mecze z góry tabeli zostały już rozegrane?? słychać coś o jakiś zmianach personalnych czy dalej po staremu?? dużo pytań Smile ale żeby się czegoś dowiedzieć oprócz relacji z meczu to trzeba to od was wyciągać Razz
POWODZENIA
oby po ostatni meczu można było usłyszeć legendarne "quanta na mera Kochcice miasto lidera" SmileSmileSmile

Marcin89

Posty: 4

PostWysłany: Wto 10:24, 13 Maj 2008    Temat postu:

Tabela jest [link widoczny dla zalogowanych]. A co do meczy z drużynami z góry tabeli to został nam jeszcze mecz z Hadrą. Będzie ciężko

Ostatnio zmieniony przez Marcin89 dnia Wto 10:25, 13 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Siwy

PostWysłany: Wto 14:31, 13 Maj 2008    Temat postu:

Z Hadra bedzie ciezki i ostry mecz.Ale z 2 miejsca tez awansujemy:)!Zmian narazie brak.Jak chcesz cos jeszcze wiedziec to pytaj:).No oby bylo po ostatnim meczu słychac spiewy na całych Kochcicach xD!Pozdrawaim
Przemkinho1897

Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 3

PostWysłany: Sob 22:39, 17 Maj 2008    Temat postu:

Ja słyszałem że podobno ma zostać zbudowanie nowe boisko z trybunami za kierchówkiem. To prawda czy tylko jakaś plotka??

Siwy

PostWysłany: Nie 11:34, 18 Maj 2008    Temat postu:

O tym to ja juz słyszalem ze 2,3 lata temu..a jak widzisz nie ma nic...Sad
Siwy

PostWysłany: Nie 20:39, 18 Maj 2008    Temat postu:

Mechanik wygrał dzisiaj w Łagewnikach 6-0 mecz trwał ok 25 min poniewaz druzyna gospodarzy grała w 7 i jeden z zawodnikow uległ :kontuzji: i mecz został zakonczony.Cieszymy sie z kolejnych 3 pkt.A klasa coraz blizej:)!
Siwy

PostWysłany: Pon 20:46, 19 Maj 2008    Temat postu:

Wystarczy wygrac 1 mecz i awans mamy pewny:)!Ale trzeba go wygrac!I grac do konca!A klasa blisko...
Adam

PostWysłany: Sob 15:30, 24 Maj 2008    Temat postu:

Chciałby się dowiedziec kiedy jakiś mecz w Kochcicach czy jutro graja u nas czy jest wyjazd?? a jak wyjazd to kiedy najblizsze mecze u nas i o której. Z góry dzieki za informacje

Powodzenia zycze !!
Siwy

PostWysłany: Sob 17:05, 24 Maj 2008    Temat postu:

Jutro tzn 25.05.08 jedziemy do Borowego.Mecz jest o 17.Zapraszamy:)!Za Tydzien gramy u nas z liderem z Hadry o 17.Pozniej pauza i ostatni mecz u nas z Droniowicami.I myśle ze po tym meczu wielka feta;)!Zapraszam do kibicowania!
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kochcice.fora.pl Strona Główna -> SPORT, REKREACJA, MECHANIK KOCHCICE Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)