KOCHCICE forum dla mieszkańców miejscowości . Aktualności, wydarzenia, imprezy, zdjęcia

Znaleziono 4 wyników
  Temat: Mechanik Kochcice - mecze
Marcin89

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 3177

PostForum: SPORT, REKREACJA, MECHANIK KOCHCICE   Wysłany: Wto 10:24, 13 Maj 2008   Temat: Mechanik Kochcice - mecze
Tabela jest [url=http://www.astar.czest.pl/rozgrywki,liga,3,19,klasa-b-lubliniec.html]tutaj . A co do meczy z drużynami z góry tabeli to został nam jeszcze mecz z Hadrą. Będzie ciężko
  Temat: Harmonogram "imprez"
Marcin89

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 1860

PostForum: IMPREZY, WYDARZENIA, KULTURA   Wysłany: Czw 13:25, 08 Maj 2008   Temat: Harmonogram "imprez"
15 czerwca chyba będzie jeszcze festyn w Kochcicach organizowany przez OSP i naszą szkołę Smile
  Temat: WASZE POMYSŁY NA ROZWÓJ KOCHCIC
Marcin89

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 1593

PostForum: MIEJSCOWOŚĆ, SPOŁECZNOŚĆ   Wysłany: Czw 13:21, 08 Maj 2008   Temat: WASZE POMYSŁY NA ROZWÓJ KOCHCIC
Brawo..gmina sie obudzila i wkopala slupek xD

...W końcu Smile Teraz by trzeba by sie zrzucić na siatke i można grać. Very Happy
Marcin89

PostForum: SPORT, REKREACJA, MECHANIK KOCHCICE   Wysłany: Nie 20:43, 04 Maj 2008   Temat: Mechanik Kochcice - mecze
No fakt do przerwy jak by było 5 albo 6-0 to by Lisowice nie mogły mieć pretensji.W pierwszej połowie oddały tylko 1 strzał-z karnego. Zwycięstwo cieszy,szanse na A klase mamy naprawdę dużą,oby tylko ...